Gmina Solec-Zdrój położona jest w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego, w powiecie buskim, w pobliżu ujścia rzeki Nidy do Wisły 17 km na południowy wschód od Buska-Zdroju, 90 km od Kielc i 100 km od Krakowa. Miejscowość Solec-Zdrój leży w centralnej części gminy i pełni rolę głównego ośrodka.


    Swoją nazwę zawdzięcza obecności słonych źródeł, które mają lecznicze właściwości. W 1837 r. miejscowość została wpisana do rejestru uzdrowisk polskich . W 2005 roku rozpoczęto eksploatację ze źródła „Malina”, a solanka pochodząca z tego ujęcia posiada ośmiokrotnie większą zawartość siarkowodoru niż te , które pozyskiwane były pozyskiwane dotychczas, swoimi właściwościami przewyższa wszystkie najsłynniejsze źródła siarkowe na świecie.

medikament tavor rezeptfrei bestellen


    Położone z dala od zgiełku,pełne zieleni,zaciszne i spokojne Uzdrowisko Solec-Zdrój to miejsce sprzyjające leczeniu i wypoczynkowi. Zabytkowa zabudowa,ciekawa architektura, uzdrowiskowa , a przede wszystkim spokojna atmosfera służy tu mieszkańcom i kuracjuszom.


   Posiadamy w sprzedaży wspaniałe działki budowlane położone w tej malowniczej miejscowości. Znajdują się one niedaleko skrzyżowania ulic Cichej i Sienkiewicza . Bardzo łatwe podłączenie do prądu i wody.

 

Poniżej na mapce możecie Państwo zobaczyć działki, które są do kupienia. 


Cena za m² wynosi 160 zł Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji pod numerami:

 

WOJCIECH (kom): 783 607 783

ZDZISŁAW (kom): 605 423 500