Serwis aut francuskich i samochodów Renault

Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych mechaników, przez 2 lata posiadaliśmy autoryzację "Hyundai Motor Poland", i co za tym idzie - personel serwisu aut francuskich jest wysoko wykwalifikowany. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczno - naprawczy:

  • 6 nowoczesnych podnośników,
  • sprzęt diagnostyczny Saflane-Pro firmy Hofman,
  • tester ST6000,
  • urządzenia do ustawiania geometrii,
  • myjnię samochodową,
  • wyważarkę i demontażownicę do kół i wiele innych profesjonalnych urządzeń.

Nasze ceny są konkurencyjne, ok 30-40% niższe niż w stacjach autoryzowanych.

Oferując serwis aut francuskich (w tym serwis Renault) nie tylko robimy przeglądy diagnostyczne rejestracyjne pod patronatem ITS, ale także wymieniamy olej i amortyzatory zakupione w firmie, naprawiamy skrzynie biegów, silniki, tylne belki i inne drobne i poważniejsze usterki.

Posiadamy samochody zastępcze, które są do dyspozycji naszych Klientów za niewielką opłatą bądź gratis (przy poważnych naprawach).

Dodatkowym atutem jest duży zapas magazynowy części nowych i używanych, co zdecydowanie skraca czas naprawy oraz pozwala zweryfikować przydatność szczególnie części używanych.

Abyś nie tracił czasu, drogi Kliencie, umawiamy Cię na konkretną godzinę, mamy do dyspozycji aktualną prasę motoryzacyjną, TV, barek samoobsługowy i wiele innych atrakcji. Trudno jest wjechać do naszego warsztatu jakby z marszu. Trzeba się umawiać na 3-5 dni wcześniej.

Naszą dewizą jest uczciwość wobec Klienta, terminowość i odpowiedzialność za wykonywane usługi.

Oferowany przez nas serwis aut francuskich to usługa na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że będziesz z nas zadowolony, drogi Kliencie.